Site Analizi

Site Analizi; Mevcut sitenizin Google ve diğer arama motorlarında ki mevcut durumunu, sitenizin kalitesini, müşterilerinize ulaşma hızınızı ölçerek rapor şeklinde sunarız. Bu raporda sitenizin Google ve diğer arama motorlarındaki durumunu öğrenebilir siteniz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda gerekli çalışmalar yapılarak, sitenizin internette ki kullanıcılara ulaşmasını sağlarız. Web sitesi maliyetlerinizi minimum düzeyde tutarak, kazancınızın maksimum seviyeye çıkması için gerekli stratejiler oluştururuz.

Ücretsiz Site Analizi ile Veri Trafiğinizi, Hedef Kitlenizi, Performans Analizini, Ziyaretçilerinizin Davranış Analizi sonuçlarında internette ki kullanıcılara ulaşmanızı sağlayacak verileri elde edersiniz. Ziyaretçilerin sitenizde hangi sayfalarda dolaştığını, sayfalarda ne kadar süre geçirdiğini görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve ücretsiz analiz için, bizimle iletişime geçin.

Analiz İste

Web Sitesi Analizi;

Web Sitenizin analizi genel inceleme ile başlar. Her sayfanın kendi içinde detayları vardır. Bu detaylar göz önünde bulundurularak  tüm aşamaların da titizlilikle çalışılır.

Web Sitesi Detayları;

Web Sitenizin genel analizinin olduğu kadar detaylı analiz çalışması yapılması da oldukça önemlidir. Her detay; sitenizin gelişmesini, yeni müşteriler kazanmanız açısından yapılacak iyileştirmeleri görmenizi sağlar.

Web Sitesi Analiz Sonucu;

Web Sitenizin Analiz Sonucundan elde edeceğiniz bilgilerle; Web Sitenizi maksimum verimi elde edecek hale getirebilirsiniz. Web Sitenizin durumunu internet kullanıcıları için verimli hale getirdiğinizde ise kazancınızı da maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz.