Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

SEO UZMANI NEDİR ve NEDEN SEO YAPTIRMALISINIZ ?

Web Sitenizin olmazsa olmazı Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Çalışmasıdır. Peki nedir bu çok önemli olan Arama Motoru Optimizasyonu – SEO dedik ve sizler için açıkladık.

Arama motorlarında web sitenizin ilk sayfada en üst sıralarda çıkması için yapılan işlemlere Arama Motoru Optimizasyonu – SEO denir. Arama Motoru Optimizasyonu – SEO çalışması, markanızın internette ki müşterilere ulaşması için çok önemlidir. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen teknoloji bütün insanların kolayca erişim sağlayarak ihtiyaçlarını gidererek, hizmetlerini aldığı bir alan haline gelmiştir. Kullanıcılar başta Google olmak üzere internette ki diğer arama motorlarında ihtiyaç duydukları hizmetin, ürünün içeriği ile ilgili arama yaptıkları zaman firmanıza ait bilgilerin tüketiciye ulaşmadığı her an sizin için kaybedilmiş müşteridir. Web sitenizin sağlam, KALICI SEO – KALİTELİ SEO çalışması ile internette ki müşterilere ulaşmanız ve kazancınızın, marka bilinirliğinizin artması açısından çok etkilidir. Örneğin; Bir sokakta fiziksel mağaza açıp, adres kaydınızın hiç bir yerde olmaması nasıl ki müşterilerin, ziyaretçilerin sizi bulması neredeyse imkansız ise, Arama Motoru Optimizasyonu – SEO ÇALIŞMASI olmayan bir web sitesi de aynı durumdadır.

Arama Motoru OptimizasyonuSEO hizmetleri olarak, anahtar teslim seo, on-page seo, link building, kelime araştırma, strateji ve faaliyet raporu sunuyoruz. Markanızın dijital dünyada ki müşterilere daha kolay ulaşması için doğru bir stratejiye ihtiyacınız vardır. Bu stratejiyi oluştururken markanıza özel hedef belirleyerek sonuca ulaşırız.

Bu çalışmalar yapılırken Google’ın algoritmalarına uygun yapılması Seo‘nun başarılı ve kalıcı olmasını sağlar.


Organik Arama

Organik Arama; Arama motorlarında doğal aramalar ile firmalara ait Web Sitesi‘nin ilk sayfada çıkmalarını sağlayan bir hizmettir. İşletmelerin Google algoritmalarına uygun, mobil cihazlar ile uyumlu bir Web Sitesi için yapılması gereken en önemli çalışmalardan birisi Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Çalışması dır. Unutmayın, Web siteniz bulunabilirliğini devam ettirdiği müddetçe internetteki müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

On-page SEO

On-page SEO; Google, Yandex, Yahoo, Bing ve diğer arama motorlarında kolayca erişilebilir olun. Tüketiciler sadece Google’ ı değil diğer arama motorlarını da kullandıkları için Web Sitenize yaptıracağınız Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Çalışmasının kalıcı ve kaliteli olması son derece önemlidir. Arama Motoru Optimizasyonu – SEO ekibimiz sitenizin sıralamasını yükseltmek ve performansını arttırmak için en iyi çözümleri sunmaya hazır.

Link Building

Link Building; SEO Çalışmasının yapımında her aşaması oldukça önemlidir. Web sitenizdeki listelenen sayfaların iç ve dış bağlantı inşaasının doğru bir strateji ile dikkatle yapılması SEO ‘da önemli bir etkendir. Google ve diğer arama motorları botlar dediğimiz kod parçacıklarının yönlendirmesi ile çalıştığından bu kod parçacıklarını Web Sitesi içinde ve dışında ki bağlantılarını düzgün ve sağlıklı şekilde yönlendirilmesi gerekmektedir. SEO Uzmanı ekibimiz tüm detayları ile çalışarak sitenizi olması gerektiği sıralamaya getirir.

Kelime Araştırma & Strateji

Kelime Araştırma & Strateji; Sektörünüz ile ilgili anahtar kelime araştırmasının yapılması, başarılı bir SEO‘ nun vazgeçilmezidir. Çünkü başarılı bir SEO stratejisi için doğru anahtar kelimelere ulaşmak hedefiniz için son derece önemlidir. SEO ekibimiz firmanızın hedeflerine kalıcı bir şekilde ulaşabilmesi için çeşitli stratejilere uygun anahtar kelime planlamaları gerçekleştirir.

SEO Paketlerimizi inceleyebilir, işletmeniz için en faydalı paketi seçebilirsiniz. Kararsız kaldığınız veya sormak istediğiniz hertürlü soruda SEO UZMANI ekibimiz sizin için hazır.

SEO PAKETLERİMİZ