Google AdWords Reklamları

Google AdWords Nedir ?

Google AdWords Reklamları; Google Adwords, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google ‘da arayan müşterilerin sizi bulmasını sağlar. Nasıl mı ? İnternette ki kullanıcılar sizin ürün – hizmetiniz ile ilgili Google ‘da arama yaptıkları anda karşılarına çıkan sonuçlar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak firmaların / reklam verenlerin listelenmesi ile başlar. Kullanıcıların arama sonuçları ile alakalı anahtar kelimelerin ve ilgisini çeken reklam metinlerinin olduğu öncelikli firmalara / reklam verenlere ulaşması, firmanızın potansiyel müşterilere ulaşması demektir.

”  Yaklaşık Bir Milyon İşletme müşterilerine ulaşmak için Google AdWords kullanıyor.. “

Firmanızın ihtiyaçlarına göre; Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Youtube Reklamları, Mercant Center, Gmail Reklamları ve Remarketing olmak üzere Google Adwords Reklam alanları mevcuttur. Barize Medya olarak sektörünüze yönelik en etkili Google Adwords Reklam çeşidi ile çalışmalarımıza başlamaktayız. Reklam kampanyanızı oluştururken Google’ ın reklam politikaları dikkate alınarak, müşterilerinizin rakipleriniz arasından sizi tercih etmesini sağlayacak stratejiler ile reklam metniniz oluşturulur ve reklamlarınız etkin bir şekilde Google Adwords hesap uzmanlarımız tarafından yönetilir.

İnternet ilk çıktığı zaman masaüstü bilgisayarlarda kullanılıyordu, ancak gelişen  teknoloji ile sadece masaüstü bilgisayarlar değil, Laptop, Cep telefonu, Tablet gibi çeşitli cihazlardan da internet erişimi sağlandığı için reklamlarınızı bu varyasyonlara göre oluşturuyoruz. Dolayısıyla müşterinizin kullandığı cihaz her ne olursa olsun reklamlarınız tüm kullanıcılara gösterimi sağlanarak müşteri kaybı yaşamazsınız.

Google Adwords Reklamları’ nın Avantajları;

Müşterilerinizin hangi cihazı kullandığını, yaş, cinsiyet, ilgi alanı, yaşadığı şehir gibi demografik hedeflemeler ile istediğiniz kitleye ulaşmanızı sağlar.

Tv, Gazete, Dergi, Radyo gibi diğer reklam alanlarında harcadığınız bütçeye göre reklamlarınızın hedef kitlenize ulaştığını ölçümleyemezsiniz. Google Adwords, bütçenize göre reklam kampanyalarınız’ ın ulaştığı müşterileri ölçümleme fırsatı verir.

Bütçenizi en iyi şekilde kullanılmasını ve müşterilerinize maksimum düzeyde ulaşmanızı sağlar.

Google Adwords ile daha düşük maliyet ile satış ve pazarlama hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Masaüstü Bilgisayar, Laptop, Mobil, Tablet reklamlarınızın hangi kullanıcılara ulaşmasını istediğinizi seçme imkanı..

  • Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşma fırsatı ile Google’ daki kullanıcılar sunduğunuz ürün / hizmetleri aradıkları anda firmanızı bulabilir. Reklamlarınızın sonucu olarak doğrudan web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

  • Reklamlarınızın nasıl performans gösterdiklerini, tüm önemli istatistikleri ve rakamları listeleyen raporlarımızdan görebilirsiniz.

Google Adwords Reklamları’ nın avantajları ile internetteki müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olacak Google Adwords hesap uzmanı arkadaşlarımız sizin için daima hazır.

Şimdi Başlamak için Hemen İletişime Geçin, Daha Fazla Gecikmeyin!

İletişime Geçin