Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları; Facebook oldukça etkili ve popüler kullanılan Sosyal Medya platformudur. Facebook ilk çıktığı zamanlarda insanların birbirini bulması, yeni arkadaşlıklar edinerek etkileşime geçmesi için kullanılmış olsa da günümüzde ticari markaların Facebook Reklamları ile hedef kitleye ulaştığı bir kanal haline gelmiştir. Farklı lokasyonlar da belirli yaş gruplarındaki kullanıcılara demografik hedeflemeler ile doğru zamanda ve etkili reklam planlaması yaparak ulaşmak mümkün.

Facebook Reklamları ile pazarlama hedeflerinizi oluştururken, varlığınızı güçlendirmek, bilinirliğinizi kolaylaştırmak, keşfedilmenizi sağlamak, potansiyel müşterilerinizi bulmak ve satışlarınızı artırmak amacıyla Barize Medya olarak reklam uzmanı ekibimiz işletmenize özel reklam stratejilerini oluşturur.

Facebook Reklamları, işletmenizin hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterir.

Reklam verme amacına göre Facebook 10 çeşit reklam modeli sunmaktadır, işletmenize uygun reklam modelini seçmenize yardımcı olarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor ve hedef kitleniz ile iletişiminizi güçlendiriyoruz.

 


İnternet Sitesi Tıklamaları (Clicks to Website)

İnternet Sitesi Dönüşümleri (Website Conversions)

Sayfa Gönderisi ile Etkileşim (Page Post Engagement)

Sayfa Beğenmeleri (Page Likes)

Uygulama Yüklemeleri (App Installs)

Uygulama Etkileşimleri (App Engagement)

Yerel Bilinirlik Reklamları (Local Awareness)

Etkinlik Yanıtları (Event Responses)

Teklif Alımları (Offer Claims)

Video Görüntülemeleri (Video Views)


Facebook aktif kullanıcı sayısı 42 milyona ulaştı. Kullanıcıların 26 milyonu ise her gün Facebook’ a giriyor, bu kullanıcıların da %76′ sı mobil cihazdan giriş yapıyor.

Barize Medya olarak Facebook kullanıcı oranlarından edindiğimiz bilgiler doğrultusunda hedef kitlenize doğru reklam modellerini kullanarak ulaşmanızı sağlıyoruz. İşletmenizin reklam bütçesini doğru bir şekilde yönetmek ve maksimum geri dönüşü almanızı sağlamak için buradayız.

İletişime Geçin